Hakkımızda

Hakkımızda

BOSPHORUSVİP

BİZ KİMİZ?

 

BOSPHORUSVİP  Türkiye’nin en önemli destinasyon merkezi olan İstanbul bölgesinde havalimanı transfer hizmetleri vermek için 2016 yılında kurulmuştur. İstanbul Havalimanı Transfer ve Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmeti vermektedir. İstediğiniz iki lokasyon arasında transfer hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin kuruluş amacı güvenli, konforlu ve üstün hizmet felsefesiyle, güler yüzlü hizmet sunmaktır. Şirketimiz, konusunda uzman kadrosuyla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında 7/24 transfer hizmeti sunmaktadır.

 

İstanbul içi transfer hizmetlerimiz, özel tasarlanmış modern ve en son teknolojiyle donatılmış araçlarımız; sürüş konusunda özel eğitimlerden geçmiş, alanında uzman BOSPHORUSVİP tarafından adli soruşturmalardan başarıyla geçmiş sürücülerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz doğrultusunda yerli ve yabancı misafirler ile şirketlerin tüm havalimanı transfer hizmetlerini, kongre transfer hizmetlerini, turizm acente hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Gücümüzü transfer ve ulaşım hizmetleri konusundaki uzmanlığımızdan alıyoruz. Şirket içindeki hizmet içi eğitimlerimiz,
alanında saygın akademisyenler ve uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Tüm sürücülerimiz, trafik kuralları ve güvenli sürüş, ileri sürüş teknikleri, profesyonel sürüş teknikleri eğitimi, otobüs güvenli ve defansif sürüş teknikleri, iş güvenliği, ilkyardım eğitimlerinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Misafirlerimize her daim üst düzeyde hizmet verebilmek için şirketimizde devamlı olarak mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri, yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Her türlü transfer istekleri Transfer ve Operasyon Hizmetleri Departmanımız tarafından internet sayfamız (www.BOSPHORUSVİP.com) veya telefon aracılığıyla alınmaktadır.

 

Şirketimiz İstanbul’da bulunan havalimanlarına ulaşım konusunda her geçen gün kadrosunu güçlendirmekte, faaliyet alanlarını yurt içi ve yurt dışında arttırarak devam ettirmektedir. Güvenli ve konforlu 7/24 transfer hizmetleri konusunda güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple hizmet veren şirketimiz müşterilerine ayrıcalıklı ve özel hizmet sunmaktadır.

 

Şirketimiz İstanbul bölgesinden her iki yakada bulunan havalimanlarına 7/24 transfer hizmetinde en güçlü firmalardan birisi olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir.

 

Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır / Bosphorusvip